Каталог продукцiї
Каталог зображень
Мы в социальных сетях

Пошукова форма

  Рекомендації

  • Розкрій
  • Феншуй в інтер'єрі
  • Поклейка фотошпалер
  • Поклейка фресок

  Раскрій

  Фотошпалери від « Фабрики інтер'єру » зможуть привнести свіжі фарби в Ваш інтер'єр, наповнюючи Ваше життя новими відчуттями і емоціями.

  Для того щоб фотошпалери вписалися в інтер'єр і стали акцентом в приміщенні потрібно продумати дизайн приміщення з самого початку, з огляду на всі нюанси. Не бійтеся ризикувати – розміщуючи фотошпалери в активних залах приміщення – вітальні, кухні або в передпокої, так як за допомогою правильно підібраного сюжету можна створити ефект розширення простору.

  Улюблені пейзажі, барвисті зображення, панорами – найкраще впливають на наше самопочуття! Вони заспокоюють, налаштовують на розслаблення і відпочинок після важких робочих днів.

  Прикрасивши свій затишний куточок фотошпалерами - Ви знайдете море позитивних емоцій і барвистий затишний інтер'єр!

  Отже, сюжет фотошпалер обраний!

  Згідно потрібних Вам розмірів фотошпалер – зображення може складатися з декількох рівних частин. Максимальна ширина кожного полотна може становити 1,28 метра, (крім текстури флізелін максимальна ширина 1,0 м), а кількість полотен залежить від загальної ширини замовленого зображення.

  Приміром – Ваше замовлення це фотошпалери на текстурі полотно шириною 3750мм і висотою 2650мм.

  В даному випадку Ваше замовлення буде складатися з 3 - х частин розміром 1250мм х 2650мм, як показано на малюнку 1

  Наприклад - Ваше замовлення це фотошпалери на текстурі Венеція шириною 2200мм і висотою 1950мм.

  В даному випадку Ваше замовлення буде складатися з 2 - х частин розміром 1100мм х 1950мм, як показано на малюнку 2

  Приміром – Ваше замовлення це фотошпалери на текстурі Флизелин шириною 1800мм і висотою 1500мм.

  В даному випадку Ваше замовлення буде складатися з 2 - х частин розміром 900мм х 1500мм, (так як ширина флізеліновимі полотна 1,0 м) як показано на малюнку 3

  Для того щоб виготовити фотошпалери цілісним полотном, то одна зі сторін (ширина або висота) повинна бути не більше 1,28 м. ( Крім текстури флізелін, максимальна ширина яких становить 1,0 м).

  Феншуй в інтер'єрі

  Передпокій. Ця зона вкрай важлива по феншуй, оскільки саме звідси енергія ци поширюється по всьому будинку. Природно, заважати її просуванню нагромадженням меблів, виступами, гострими кутами і іншим аж ніяк не розумно. Однак не можна, щоб вона проходила і надто швидко. Щоб уникнути цього, щоб затримати енергетичний потік, можна, наприклад, зробити коридор злегка зігнутим (один з улюблених прийомів сучасних архітекторів) або повісити на протилежні стіни дзеркала. Але не один навпроти одного (це вкрай небажано), а одне за іншим так, щоб вони як би передавали енергію послідовно. Гарні також в'юнкі рослини і світильники, розсіюють морок в темних кутках. Ще в передпокої рекомендується підтримувати рівновагу між основними засадами ін і янь, вибираючи м'яке освітлення і пастельні тони для стін і стелі. Колір, до речі, може відповідати напрямку вхідних дверей: південь - червоний, захід - білий і т. д.

  Вітальня. У вітальні сім'я проводить велику частину часу, тут спілкуються, дивляться телевізор, слухають музику, танцюють - одним словом, ведуть найенергійнішу життя. Природно, тут переважає сильне початок ян. Однак для відновлення рівноваги потрібно простежити, щоб обстановка цього приміщення не пригнічувала своїми химерними формами і яскравістю кольорів. Гарненького потроху, і початок ян має компенсуватися елементами інь.

  Відомо, що виступи і ніші ускладнюють роботу з восьмикутник ба - гуа. Щоб скорегувати недолік в тій чи іншій зоні, можна скористатися спеціальними прийомами меблювання. Перевагу слід віддати одній з восьми сторін ба - гуа (наприклад, " сім'я " або " взаємини "). Диван і крісла радять розташовувати таким чином, щоб що сидять на них могли бачити вхідні двері і в той же час не перебувати прямо навпроти неї.

  Їдальня. Розбіжність принципів феншуй з європейським дизайном, мабуть, найкраще проілюструвати ставленням до відкритого простору. За феншуй, вітальня, поєднана з їдальнею і кухнею, - нонсенс. Європейці ж останнім часом позбуваються в своїх оселях від внутрішніх перегородок. У подібних випадках компромісним рішенням стає використання розсувних перегородок, декоративних решіток з рослинами і т. п. Подібний тип планування, до речі, досить популярний і може стати вдалим варіантом для будь-якої квартири. Неблагоприятным с точки зрения фэншуй является слишком большое окно, особенно если оно находится напротив обеденного стола. Конечно, ничто не помешает закрыть это окно жалюзи или шторами. Но, согласитесь, в условиях нашей не слишком солнечной природы такой принцип китайской геомантии звучит не очень убедительно.

  Кухня. У Китаї, як і у нас, кухня часто є головною в смисловому плані зоною інтер'єру. Звичайно ж, вона повинна бути просторою і світлою, зручною і обладнаною усім необхідним. Тут фахівці з феншуй радять звернути особливу увагу на поєднання п'яти елементів. Вважається несприятливим розташування плити поруч з холодильником або раковиною. Вода і вогонь повинні бути розділені деревом (вірніше, одним з його символічних втілень). Підійде зеленувата стільниця або настінна плитка того ж відтінку.

  Спальня. Для розташування спальні ідеальним вважається північний напрям. Крім того, за стародавніми повір'ями (китайським, звичайно), північ пов'язаний з інтимними стосунками. Втім, якщо ваша спальня розташована на північному заході, сході, південному сході або на півдні, будь-який фахівець по феншуй залишиться цим цілком задоволений. З особливостей меблювання відзначимо лише те, що не рекомендується розташовувати ліжко прямо навпроти вікна чи двері.

  Дитяча. Рекомендації в даному випадку мало розходяться з традиційними європейськими уявленнями про дитячу. Енергія ян (світле, тепле, енергійне) тут переважає по праву! Північний схід вважається найбільш сприятливим для навчання. Тому письмовий стіл, полиці з підручниками, комп'ютер особливо доречні в цій частині кімнати.

  Інструкція з поклейки фотошпалер

  • Наклейка фотошпалер повинно здійснюватися на рівну, добре від шпакльовану і загрунтовану поверхню. Для наклейки найкраще використовувати клей для важких вінілових шпалер. Поверхня стіни треба добре очистити від попереднього покриття, так само як і перед наклеюванням звичайних шпалер, в результаті чого стіна повинна стати сухою і гладкою.
  • Приготувати клей.
  • Розкласти шпалери на підлозі внахлест, зображенням вгору. Після чого зістикувати малюнок, зробити невеликі позначки олівцем уздовж стику. Зворотний бік шпалер покривати рівним шаром клею, використовуючи для цього валик з шубкою. Ретельно промазати краю. Для зручності на стіні необхідно намалювати олівцем вертикальну лінію, щоб наклеїти першу смугу без нахилу.
  • Покрити стіну клеєм. У цей час намазані шпалери вбирають клей. Після того, як стіна буде готова, - приклеїти першу частину шпалер. Розгладити складки валиком для шпалер. Наступні частини клеїти внахлест, поєднуючи малюнок відповідно до мітками. По центру стику гострим ножем прорізати обидва полотна під лінійку. Рекомендується відвернути стики і додатково промазати їх клеєм.
  • У разі якщо клей виступив на поверхню, змити його чистою водою. Розгладити стик вузьким валиком.
  • Не терти!
  • Щоб уникнути виникнень труднощів під час поклейки, користуйтеся послугами фахівців.

  Фотошпалери відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України! Ми використовуємо тільки якісні матеріали, які забезпечують відмінну рівномірність, деталізацію і насиченість кольорів.

  Інструкція з поклейки фресок

  Інструкція з поклейки фресок складаються з двох і більше полотен

  • Поверхня під фреску повинна бути зашкурена і загрунтована (акриловий грунт або фарба). Фреску можна клеїти на шпалери, скловолокно, пластик, малярний стеклохолст, навіть якщо поверхня загрунтована.
  • Разводим клей для флізелінових шпалер. Заміряти фреску і розмістити її на стіні. Наносимо клей на стіну тонким шаром на тильну сторону фрески. Увага! Під впливом клею фреска стає м'якшою, і поводитися з нею треба дбайливо.
  • Докладаємо фреску до поверхні і розгортаємо валиком для обклеювання шпалер, видавлюючи надлишки клею і повітря з-під фрески. Вирівнюємо поверхню. Протягом найближчої години перевіряти щільність прилягання фрески до стіни.
  • Увага! Під час монтажу фрески і в період її висихання вікна і двері в приміщенні повинні бути закриті. Невеликі нерівності розтягуються самі після висихання фрески.
  • Розгорнути все полотна і з'єднати їх, щоб вийшла повна картина. Ретельно зістикувати їх. Малюнок повинен збігтися на стиках. Фреска зістиковується внахлест, край одного полотна з краєм іншого полотна (кожне полотно виготовлено з додатковим напуском). Олівцем зробити невеликі позначки краю, щоб в подальшому було простіше зробити стик. Заміряти з'єднану фреску і розмітити її на стіні.
  • Наносимо клей на стіну і тонким шаром на тильну сторону фрески. Увага! Під впливом клею фреска стає м'якшою, і поводитися з нею треба дбайливо. Клеїться крайнє (1-е) полотно. Наклеюючи наступне полотно, з'єднайте ретельно малюнок на стику.
  • Прорізати ножем для паперу або будівельним ножем одночасно два полотна фрески (як зістиковується лінолеум). Прорізати потрібно з достатнім натиском, намагаючись не зачепити фреску.
  • Прорізати потрібно не рівною лінією, а звивистою, як би повторюючи малюнок тріщин, не виходячи за межі стику. Видалити відрізані частини з обох полотен фресок. З'єднати прорізані краю фрески і ретельно притиснути гумовим валиком. Для досягнення більш чіткого стику бажано саму лінію стику пригладити округлим гладким предметом, можна звичайною ложкою.

  Ми використовуємо тільки якісні матеріали, які забезпечують відмінну рівномірність, деталізацію і насиченість кольорів.