Фотожалюзі

.

Фотожалюзі – новий спосіб елітного декорування вікон, успішно застосовується в сучасному дизайні квартир і офісів. Фотожалюзі відмінне рішення для нового ремонту і вже існуючого оригінального інтер'єру. Нові технології виготовлення фотожалюзі дозволяють оформити приміщення в кращих традиціях модерну, готики, класицизму, техно і ін. Компанія «Фабрика інтер'єру» виготовляє фотожалюзі з високоякісної тканини з кольоровими зображеннями, також у наших клієнтів є можливість замовити виріб на основі власної фотографії або малюнка.

 

Вперше дерев'яні жалюзі були виготовлені на початку ХХ століття, через кілька десятиліть американський підприємець Дж. Хемптон запатентував винахід. Після 40-х років дерев'яні жалюзі, поступилися місцем металевим і тканинним аналогам. З ростом популярності настінного живопису і виникнення перших фотошпалер, до американським дизайнерам прийшла ідея виготовляти ексклюзивні жалюзі з малюнками.

У залах для переговорів не прийнято використовувати масивні штори, а ось жалюзі вже стали класикою офісного інтер'єру. Щоб приміщення не виглядало однотипно і нудно, можна застосовувати малюнки на рулонних шторах з пейзажами, панорамами і флорою. Варто додати, що монтувати сучасні фотожалюзі, набагато простіше, ніж інші елементи декору для вікон. Нанесення логотипу на фотожалюзі користується величезним попитом у підприємців, це швидкий і легкий спосіб виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу відвідувачів.

Для того щоб купити фотожалюзі необхідного розміру від «Фабрики інтер'єру», достатньо зв'язатися з менеджерами за вказаним номером телефону. Або скористайтеся нашою галереєю зображень і залиште заявку он-лайн.

У нашому каталозі ви можете вибрати фотожалюзі будь-якої тематики:

 • абстракція і архітектура
 • бізнес, фінанси, спорт
 • вінтаж, живопис, візерунки
 • флора, фауна, водний світ
 • міста, пейзажі, панорами
 • 3Д, хобі, космос

 

Дивіться також:

Як відбувається процес розробки і виготовлення фотожалюзі? Після того як покупець визначився з малюнком і розмірами товару, фахівці наносять знімок на спеціальний папір, після чого під тиском зображення переносять на тканину. За рахунок такого способу нанесення фарб, пігмент глибоко проникає в структуру тканини, що забезпечує зносостійкість до вигоряння. Сучасні фотожалюзі - це не тільки можливість створити унікальний дизайн інтер'єру, але і можливість швидкої зміни малюнка!

Купити фотожалюзі

Ми готові запропонувати нашим клієнтам вертикальні фотожалюзі будь-яких розмірів, термін виготовлення виробу не перевищує 2-3 днів, а доставка займає 1-2 дня будь-якою транспортною компанією. Після оформлення замовлення, Ви будете споглядати панораму міста або літній пляж у себе в квартирі, завдяки ексклюзивним реалістичним малюнкам.

Наша продукція відрізняється європейською якістю, всі матеріали і фарби поставляються від кращих виробників Європи. Придбавши фотожалюзі від компанії «Фабрика інтер'єру», Вам не потрібно турбуватися про догляд за виробом, штори легко чистити і мити звичайними побутовими засобами.

 

Чому слід купувати фотожалюзі саме у нас:

 • Екологічно чистий продукт з наявністю необхідних сертифікатів
 • Еластична фарба
 • Виготовлення фотожалюзі будь-яких розмірів
 • Необмежений вибір зображень
 • Фотодрук не стирається при експлуатації
 • Швидка доставка в будь-яке місто України

Купити фотожалюзі від виробника набагато зручніше, безпечніше і дешевше. Ви не ризикуєте придбати неякісний продукт, так як наша основна мета - завоювання довіри споживачів. Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Тип управління вертикальних жалюзі