Мультипанелі

.

 

Компанія « Фабрика інтер'єру » пропонує Вам одне з найбільш ексклюзивних і сучасних дизайнерських рішень для декорування приміщень - мультипанельні картини (Мультіпанель).

Мультіпанель складаються з декількох частин (двох, трьох, чотирьох) кожна з яких зображена на окремому полотні. Такі картини чудово доповнять інтер'єр сучасної квартири, офісу, бару, ресторану.

Високоякісні матеріали від європейських виробників, безліч текстур і каталог яскравих незвичайних зображень гарантує можливість підкреслити Ваш стиль і індивідуальність. Серед безлічі варіантів створення мультіпанельних картин ми виділили кілька стандартних:

Але це не обмежує наші можливості, а також Вашу фантазію. Ми пропонуємо не тільки купити Мультіпанель, а й займаємося їх виробництвом за індивідуальними замовленнями. Для цього існує нестандартні зразки, які ми виготовимо спеціально за Вашими побажаннями (розмір, текстура, кількість панелей). Терміни виконання замовлення стандартного зразка 3-4 дня, нестандартного - 7 днів.

Текстури на яких виготовляються Мультіпанель: глянець, пісок, іній, льон, кисть, класик, венеція, синтетичне полотно, натуральне полотно. Для кращого збереження картини розкриваються лаком (матовим або глянцевим).

Купити Мультіпанель можна як на нашому сайті, так і за телефонами - (098) 788-3-222, (066) 957-82-21.

Компанія « Фабрика інтер'єру » запрошує до співпраці роздрібних та оптових партнерів для реалізації мультіпанельних картин на дуже вигідних для Вас умовах.

Смотрите также: