Фрески та фотошпалери в Ужгороді

.
.

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Розробка інтер’єру є заключною частиною загального конструювання офісів та кімнат. Саме на декорування лягає основна відповідальність, за красу та вишуканість всього ремонтного процесу. Стандартні рішення дизайнерів, не завжди дають бажаного результату, а все-таки своє житло господар прагне зробити креативним, з особливою ідеєю. Розпис стін охоплює такі елементи декору, як фрески та фотошпалери, в Ужгороді цей вид оздоблення набирає популярності.

Для замовлення по телефону, телефонуйте: (050) 560-45-55

Фрески – створення ексклюзивного інтер’єру

Фресковий живопис вперше з’явився за часів Античності, як різновид ексклюзивного розпису стін в Греції та Стародавньому Римі. Цей вид оздоблення охоплює класичну техніку розпису по сирій штукатурці, та забезпечує створення настінних фресок неймовірної краси, у різноманітних стилях та текстурах. Фрески свого роду, відображення традицій та культури, сьогодні також популярним залишається мистецтво в стилі: Бароко, Готика, Експресіонізм, Модерн, Авангард, а також Гранж, Кітч та інші.

Безумовно доступність виготовлення фресок і фотошпалер в Ужгороді вплинула на популярність цього елементу декорування. Зараз виготовлення ексклюзивної фрески займає в середньому декілька днів, і коштує набагато дешевше, ніж замовлення послуг дизайнера для створення індивідуальної композиції.

Компанія «Фабрика Інтер’єру» спеціалізується на виготовленні фресок і фотошпалер в Ужгороді, в сучасному та традиційному виконанні різноманітних стилів. Серед каталогу асортименту, Ви завжди знайдете зображення на тему: природи, живопису, абстракції та архітектури, а також дитячих малюнків. Наша компанія виготовляє фрески протягом 2-3 днів, а швидка доставка продукції, дозоляє отримати замовлення клієнту через 1-2 дні.

Фотошпалери – новий етап в декоруванні інтер’єру

Фотошпалери, як спосіб декорування стін, набув популярності ще в 70-х роках, за радянських часів якість и вибір асортименту, був нещадно малим. Сьогодні це якісні полотна, які компанія «Фабрика Інтер’єру» виготовляє за новою технологією, при експлуатації фотошпалери можуть підлягати вологому прибиранню, та не втрачають насиченість кольорів.

Фотошпалери це не тільки прикраса інтер’єру, це ще й дуже функціональна річ, за допомогою цього виробу, можна приховати недоліки стін, розширити ілюзорно невелику кімнату та поліпшити освітлення. Серед тисячі зображень в нашому каталозі, можна знайти малюнок, який ідеально підійде для Вашого ремонту. Цифровий друк та флізелінова якісна основа, зробили фрески та фотошпалери в Ужгороді дуже популярними, вони слугують господареві багато років та зберігають первинне забарвлення.

Завдяки лояльним цінам, сьогодні дозволити прикрасити кімнату фресками та фотошпалерами в Ужгороді, може кожна сім’я. Ми попіклувалися про якісне виробництво, забезпечивши процес виготовлення першокласними матеріалами, які відповідають європейським стандартам.

Доставка і оплата фресок і фотошпалер в Ужгороді

Якщо Ви прагнете створити неповторний інтер’єр та не витрачати великі кошти на замовлення послуг дизайнерів, оберіть фрески або фотошпалери в Ужгороді за найкращою ціною. Все що потрібно, це вибрати зображення відповідного розміру серед каталогу, та зателефонувати за вказаним телефоном на сайті.

Компанія «Фабрика Інтер’єру», виготовляє індивідуальні замовлення за допомогою фотографій, це найкращий спосіб зробити кімнату або офіс неповторним. Клієнт сам обирає спосіб доставки та оплати продукції, деталі можна вказати в замовленні або обговорити по телефону з менеджером. Ми завжди готові провести консультацію по асортименту та монтажу, дати професійні рекомендації майстра.

Зробіть свій інтер’єр вишуканим та креативним, ми з легкістю допоможемо Вам в цьому.

Замовлення по телефону: (097)-567-62-22

 

Наші відділення в Україні