Фрески та фотошпалери у Тернополі

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Сучасні фрески - це вдосконалене рішення для вашого інтер’єру та особливий вид декорування стін в елітному дизайні. За часів Античності та Середньовіччя, розпис стін був ознакою заможності, але з роками нові технології, витіснили фрески, віддавши перевагу функціональності. Сьогодні фрески це зручний спосіб розробити ексклюзивний дизайн кімнати, прикрасити офіс або вітальню. Настінний живопис набирає популярність, фрески і фотошпалери у Тернополі, вже активно використовують для декорування стін та стелі.

м. Тернопіль, вул. Збаразька, 18 - меблевий центр "АРС"

Для замовлення по телефону, телефонуйте: (067) 350-00-51

Оригінальні фрески у елітному дизайні інтер’єру

Монументальне декорування стін фресками з’явилося за часів Егейської культури, але до XVIII століття цей вид оздоблення, називали «настінним розписом». Пізніше за часів Античності, фрески використовували як предмет розкоші в палацах та храмах заможних власників. Сьогодні ці вироби може собі дозволити майже кожен, безумовно ця річ не із дешевих, але завдяки ексклюзивності та довговічності, вона має свої переваги в елітному інтер’єрі.

Компанія «Фабрика Інтер’єру» розробляє ексклюзивні фрески і фотошпалери в Тернополі різноманітних текстур, використовуючи оригінальні зображення та фотографії. Вироби власного виробництва відповідають всім європейським стандартам якості та санітарно-гігієнічним нормам України. Популярному фресковому живопису та прикрашанню стін фотошпалерами, посприяв величезний асортимент зображень та довговічність експлуатації цих виробів. У каталозі на нашому сайті, Ви знайдете малюнки природи та людей, панорами міст та архітектурні композиції, а також візерунки абстракції та вінтажу.

Процес виготовлення фрески займає не більше 2-3 днів, виготовляється міцне полотно яке майстри покривають декількома шарами штукатурки, після чого, оздоблюють обраним малюнком. Фрески перед іншими видами розпису мають значні переваги, насамперед, ці вироби стійкі до вологи і ультрафіолету, а також дуже легко монтуються на стіну. Ми пропонуємо придбати фрески або фотошпалери в Тернополі швидко та легко, замовивши відповідне зображення з каталогу та вказавши точний розмір виробу.

Фотошпалери в Тернополі - останні тренди

Фотошпалери добре знайомі нам з радянських часів, тоді вироби на основі паперу та невеликий асортимент зображень, швидко змінив популярність фотошпалер на інші види декорування стін. Зараз фрески та фотошпалери у Тернополі, є одним із основних елітних видів оздоблення інтер’єру офісів та кімнат.

Сучасні фотошпалери кардинально відрізняються від тих, які користувалися попитом 30 років тому. Нова технологія виготовлення продукції, дозволила підвищити якість та полегшити процес монтажу. Декорування стін від компанії «Фабрика Інтер’єру», це легкий спосіб створити неповторний дизайн кімнати, не залучаючи професійних дизайнерів до справи. Серед каталогу зображень, кожен знайде щось своє: мальовничі пейзажі та панорами міст, фотографіці людей та тварин, архітектурні композиції та візерунки в стилі Готики чи Вінтажу.

Неймовірні текстури з легкістю перевтілять традиційне зображення, в шедевр видатного художника. Скомпонувати загальний інтер’єр з фотошпалерами, допоможуть спеціалісти нашої компанії. Все ще потрібно для замовлення, обрати один або декілька варіантів зображень та їх розмір.

Доставка і оплата фресок та фотошпалер у Тернополі

Придбати ексклюзивні фрески та фотошпалери в Тернополі дуже легко, великий вибір зображень та текстур, допоможуть Вам створити неповторну архітектурну композицію. Компанія «Фабрика Інтер’єру» може виготовити індивідуальні вироби для декору з Вашої фотографій чи малюнка.

Способи доставки та оплати замовлення, Ви обираєте самі, деталі щодо придбаного товару, можна обговорити з менеджером по телефону. Термін виготовлення будь-якої фрески або фотошпалер у Тернополі не перевищує 2-3 днів, вже через 1-2 робочих дні клієнт отримує замовлення.

Дозвольте собі елітний дизайн житла, прикрасивши кімнату оригінальною фрескою або фотошпалерами!

Замовлення по телефону: (067) 350-00-51

 

Наші відділення в Україні