Фрески та фотошпалери в Рівному – найкраща пропозиція від виробника

.

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Зведення будівлі та ремонт квартири, лаконічно завершується розробкою дизайну інтер’єру. Різноманіття будівельних матеріалів та композицій декору, дозволяє створювати неординарні дизайнерські рішення. Фрески та фотошпалери в Рівному користуються шаленою популярністю, насамперед завдяки величезній кількості колекцій зображень, якісному покриттю та фактурі. Візуально розпис стін здатен приховати недоліки ремонту, розширити простір кімнати, надати приміщенню неповторного вигляду.

м. Рівне, вул. Шухевича, 18д - магазин «Шпалери +»

Для замовлення по телефону, телефонуйте: (097) 075-14-89

Фрески – сучасні технології та історична вишуканість

Компанія «Фабрика Інтер’єру» спеціалізується на виготовленні фресок і фотошпалер в Рівному на основі флізелінового полотна різних форм та розмірів. Завдяки вдосконаленому монтажу та високій якості волокнистої основи, фрески виглядають, як шедеври видатних художників. За часів Античності, даний вид розпису розробляли по декілька місяців, сьогодні цей елемент декорування розробляють 2-3 дні. Вдалі текстури дозволяють виглядати фрескам, як цілісне полотно у будь-якому розмірі.

Ми пропонуємо виготовлення фресок та фотошпалер у Рівному за унікальною технологією, де вручну наноситься пластичний матеріал, та створюється відповідна фактура, у нас в каталозі вона представлена в більш ніж 20 варіантах. Саме текстура може прикрасити обране зображення, придати композиції вигляд картини часів епохи Античності чи Відродження. Замовити фрески або фотошпалери від компанії «Фабрика Інтер’єру» дуже легко, оберіть зображення та його розмір, зателефонуйте нам, і менеджери нададуть консультацію та оформлять замовлення.

Також ви можете замовити індивідуальні фрески і фотошпалери в Рівному, які будуть виготовлені на основі Вашого малюнку, ціна залишається незмінною.

Фотошпалери – нове бачення сучасного дизайну

Для того щоб, прикрасити та вдосконалити вигляд власного житла, не обов’язково залучати дизайнерів для розробки оригінального інтер’єру, достатньо замовити продукт з індивідуальним зображенням. Такий спосіб оздоблення дозволить заощадити власні кошти, при цьому, якість та безпечність будівельних матеріалів на сьогодні, відповідає всім європейським стандартам.

Величезний каталог зображень від компанії «Фабрика інтер’єру», зробив фрески та фотошпалери в Рівному, одним із самих популярних елементів декорування. Ми пропонуємо класичні зображення в стилі Відродження або Ренесансу, креативні малюнки хай-тек та візерунки абстракції, також Ви можете замовити індивідуальні вироби з власного малюнку. Цифрове оброблення фотографій та флізелінова основа виробів, дозволяє виготовляти фотошпалери найвищої якості, з чітким зображенням, мальовничими яскравими фарбами та цікавими текстурами.

Компанія «Фабрика Інтер’єру» пропонує замовити фрески та фотошпалери в Рівному за доступною ціною, вибір та якість продукції Вас приємно здивують!

Доставка і оплата фресок і фотошпалер в Рівному

З часу заснування компанії «Фабрика Інтер’єру» дотримувалась принципу найвищої якості та відмінного сервісу, що призвело до високої конкурентоспроможності, та позитивних відгуків клієнтів. Ми з радістю запропонуємо не тільки високоякісні фотошпалери або фрески, але й подаруємо оригінальну ідею для декорування Вашого інтер’єру. Все що потрібно для замовлення, це обрати зображення та його розмір, також можна зателефонувати менеджерам, які допоможуть з вибором та консультаціями.

Доставка фотошпалер та фресок в Рівному відбувається протягом 1-2 робочих днів, а виготовлення продукції не пізніше 2-3 днів, з моменту оформлення замовлення. Кур’єрську службу та спосіб оплати продукту, Ви обираєте за власним бажанням. По телефону Ви отримаєте не тільки консультації з приводу асортименту, якості і функціональності товару, але й поради майстра з техніки нанесення фотошпалер та фресок на стіни.

Обирайте креативні фотошпалери та традиційні фрески, які прикрасять Вашу кімнату!

Замовлення по телефону: (097)-567-62-22

 

Наші відділення в Україні