Фрески та фотошпалери в Луцьку для оригінального інтер’єру

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Кожен господар прагне створити неповторний інтер’єр у власному будинку, для того щоб апартаменти відрізнялися від сотні інших, не обов’язково замовляти послуги дизайнера. Сьогодні нові технології дозволяють використовувати розпис стін для декорування інтер’єру, процес нанесення виробів зведений до мінімуму, а різноманітність зображень та текстур вражає. Цей вид оздоблення зробив фрески і фотошпалери в Луцьку дуже популярними, за рахунок різновиду стилів та форм, вони залишаються прикладом креативності.

м. Луцьк, ТЦ "Глобус", ул. Ершова,11, Магазин "Даниель"

Для замовлення по телефону, телефонуйте: (095) 149-70-79, (068) 838-02-62

Сучасні фрески урізноманітнять традиційний декор

Перші фрески почали виготовляти за часів Егейської культури, потім художній розпис стін з’явився в Римі і Греції за часів Античності. В Київській Русі прикрашали фресками стіни храмів та святилищ, які могли вразити всесвітніх майстрів малярства та живопису. Тепер сучасна техніка розпису, відкриває безліч можливостей, замовити фрески або фотошпалери в Луцьку від компанії «Фабрика Інтер’єру», можна в стилі: Модерну, Готики, Прованс, Гранж, Фьюжн та ін. Серед каталогу тематичних сюжетів, Ви завжди знайдете зображення абстракції, вінтажу, флори та фауни, а також панорами міст.

Створення оригінального інтер’єру коштує дорого, але достатньо створити композицію кімнати чи офісу в стилі мінімалізму, та прикрасити стіну фрескою, дизайн вітальні одразу стане неповторним, та притягуватиме погляди всіх гостей. Ще декілька століть тому, розпис стін могли дозволити собі дуже заможні міщани, сьогодні цей вид декорування відкритий для кожної сім’ї.

Монументальний розпис стін включає декілька етапів виготовлення, а саме: заготівлю еластичної основи та спеціальних фарб, розробку візерунку та нанесення малюнку на фреску, по закінченню обов’язково виріб покривають лаком, та на декілька днів залишають до повного висихання природним шляхом. Компанія «Фабрика Інтер’єру» виготовляє різноманітні фрески та фотошпалери в Луцьку, ми пропонуємо тисячу зображень та стилів, обрати відповідний розмів Ви можете у формі замовлення, або подзвонити нам по телефону.

Неповторний дизайн за допомогою фотошпалер

Декілька десятиліть тому фотошпалери прикрашали стіни кожного будинку, але це були вироби низької якості, причому з одноманітними зображеннями, про креативність навіть не йшлося. Зараз фрески та фотошпалери в Луцьку тренд декору інтер’єру, завдяки великій кількості малюнків, високій якості та новій технології нанесення, вони стали улюбленим видом оздоблення в дизайні.

Основне покликання компанії «Фабрика Інтер’єру», створювати оригінальні фрески і фотошпалери в Луцьку, які відповідають всім європейським стандартам якості. В каталозі зображень, Ви завжди знайдете безліч прикладів барвистих візерунків та малюнків будь-якого розміру та текстури.

За бажанням клієнта, ми розробляємо індивідуальні композиції із таких елементів декору, як фрески та фотошпалери у Луцьку на основі представлених фотографій та малюнків, такі вироби безумовно є ексклюзивними шедеврами.

Доставка і оплата замовлення

Замовити фрески та фотошпалери достатньо просто, оберіть зображення яке Вам сподобалося та його розмір, і зателефонуйте нам. Спеціалісти компанії «Фабрика Інтер’єру», проконсультують з питань асортименту, дадуть професійні рекомендації щодо дизайну та техніки нанесення фотошпалер або фресок на стіни.

Способи оплати та доставку фресок и фотошпалер в Луцьку покупець обирає сам, всі деталі можна обговорити при розмові з менеджером. Виготовлення виробів займає 2-3 дні, доставка здійснюється протягом 1-2 робочих днів.

Обирайте сміливі та оригінальні зображення, та будьте певні, якість та вартість нашої продукції приємно Вас здивують!

Замовлення по телефону: (097)-567-62-22

 

Наші відділення в Україні