Галерея рисунков
Мы в социальных сетях

Фрески та фотошпалери в Івано-Франківську

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Способів декорування житла існує безліч, але тільки фрески та фотошпалери мають змогу докорінно змінити інтер’єр кімнати. Від стилю та розміру даних виробів, залежить кінцевий результат всього процесу створення архітектурної композиції. На сьогодні легко прикрасити стіни в стилі Відродження, Бароко, Готики або Мінімалізму, Хай-Тек та Модерну. Фрески і фотошпалери в Івано-Франківську набули шаленої популярності за декілька останніх років, цей вид декорування завжди виглядає ексклюзивно та коштовно.

м. Івано-Франківськ вул. О. Кобилянської, 56 (в приміщенні будівельного супермаркету "АРС")

Неповторність та вишуканість – фрески для оригінального інтер’єру

Фрески були невід’ємною частиною живопису ще за часів Античної культури, та активно застосовувалися для стінопису в країнах Греції, Італії, Візантії. За часів Київської Русі живопис за допомогою фресок набув визнання у XI–XVII столітті. Оздоблення інтер’єру палаців та храмів, досягалася не за рахунок коштовних меблів, а при застосуванні декоративного оздоблення стін, підлоги та стелі.

Актуальність оздоблення стін, знову повернулося у сучасне суспільство, декорування фресками або фотошпалерами в Івано-Франківську вважається настінним живописом або коштовним витвором мистецтва, що гарантує престиж та ексклюзивність Вашого житла. Таємницю краси та вишуканості фресок, неможливо розгадати, але можна дозволити собі радість володіння і споглядання великого мистецтва минулого та сьогодення.

Довговічність ексклюзивних витворів мистецтва стала підґрунтям для шаленої популярності фресок та фотошпалер у Івано-Франківську, а також доступність природніх матеріалів і удосконалена техніка живопису. Сучасні фрески та фотошпалери в Івано-Франківську нашого виробництва є ексклюзивним елементом монументальної композиції, який органічно пов'язаний з архітектурою. Компанія «Фабрика Інтер’єру», використовую поєднаний сучасний та традиційний спосіб виготовлення фресок з високоякісними будівельними матеріалами.

Сучасні фотошпалери – створять унікальний інтер’єр

Перші фотошпалери з’явилися в Парижі декілька століть тому, завдяки художникові який вдало поєднав свій талант малювати та працю з виготовлення постерів і плакатів. За радянських часів, цей вид декорування прикрашали майже кожну квартиру, але їх якість та невеликий вибір зображень, швидко змінив цю тенденцію.

Саме фрески та фотошпалери в Івано-Франківську за доступною ціною, здатні стати прикрасою Вашої міської квартири або офісу. Компанія «Фабрика Інтер’єру», пропонує вибір зображень з такої тематики: архітектура і абстракція, малюнки тварин, людей та персонажів мультфільмів, пейзажі та панорами, безліч старовинних картин видатних художників. Особливості фотошпалерам додають неймовірні текстури глянцю, пензлю, полотна, льону та інші.

Ви можете придбати фотошпалери, виготовлені по індивідуальному замовленню, з розміром та відповідністю до загального інтер’єру, допоможуть визначитися наші менеджери. Прикрасивши одного разу кімнату фотошпалерами, Ви вже не захочете використовувані інші елементи декорування.

Доставка і оплата фресок та фотошпалер у Івано-Франківську

Рішення придбати ексклюзивні фрески та фотошпалери в Івано-Франківську, обов’язково приведе Вас до компанії «Фабрика Інтер’єру». В каталозі на сайті, можна знайти безліч текстур та зображень різних тенденцій, які відповідають всім існуючим стилям інтер’єру.

Для замовлення достатньо обрати зображення і його розмір, а також обговорити деталі з менеджером по телефону. Спеціалісти компанії нададуть рекомендації з приводу товару, допоможуть зорієнтуватися в стилях та тематиках, та проведуть професійну консультацію. Виготовлення елементів декорування, таких як фрески та фотошпалери в Івано-Франківську займає не більше 2-3 днів, замовлення клієнт отримую через 1-2 робочих дні.

Обирайте високоякісну продукцію, і ми Вам в цьому допоможемо!

Замовлення по телефону: (097)-567-62-22

 

Наші відділення в Україні