Галерея рисунков
Мы в социальных сетях

Сучасні фрески і фотошпалери в Хмельницькому

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Оздоблення власного інтер’єру займає достатньо часу і потребує багато коштів, та при цьому новий дизайн не завжди виглядає ексклюзивно. Саме тому, художній розпис стін повернувся у сучасне суспільство, фрески і фотошпалери в Хмельницькому стали невід’ємною частиною оригінального декорування. Креативні фотошпалери або фрески не тільки оригінальна прикраса Вашого буднику чи офісу, вони здатні приховати недоліки ремонту, нерівність стін та розширити простір.

Фрески - вишукані елементи декору

Декілька століть тому, фрески прикрашали стіни в храмах та будинках заможних вельмож, сьогодні ця річ доступна кожній сім’ї, можливо вона коштує дорожче стандартних методів декорування, та висока якість і довговічність надає перевагу. Замовивши одного разу фрески чи фотошпалери в Хмельницькому, Ви зміните інтер’єр на багато років, так як сучасні методи виробництва покращили якість цієї продукції.

Компанія «Фабрика Інтер’єру» пропонує фрески та фотошпалери в Хмельницькому з тисячі креативних и історичних зображень, в стилі Бароко, Авангарду, Модерну та ін. Ми поєднали сучасні сюжети та традиційні візерунки, серед каталогу можна знайти тематики сюжетів: абстракція, дитячий світ, живопис, панорама, флора і фауна, а також 3Д-шпалери. Процес виготовлення фресок розпочинається з підготовки еластичної структури, після чого наноситься спеціальна суміш і відповідні фарби, спеціалісти розпочинають створювати композицію. Основа фрески підсихає за декілька днів, а потім її розмальовують фарбами, знову висушують та покривають лаком.

Ви прагнете замовити фрески і фотошпалери в Хмельницькому? Ми виготовляємо елементи декору різного стилю, форми та дизайну, ціни та якість продукції надають нам переваги серед конкурентів. Оберіть найкраще зображення з каталогу, або зателефонуйте нам, і ми доставимо замовлення не пізніше 2-х днів. Широкоформатний друк, флізелінова основа та нова техніка нанесення фотошпалер на стіни, зробили популярним цей вид розпису та декорування.

Фотошпалери для оригінального інтер’єру

У 70-х роках, коли перші фотошпалери почали з’являтися у квартирах та будинках, ми навіть не могли уявити що, крім зображень берізок, можуть бути різноманітні візерунки високої якості. Сьогодні вибір тематики сюжетів вражає, але найбільш популярними стилями все ще залишаються напрями: урбанізації, природних пейзажів, портретів та архітектури.

Замовивши фрески чи фотошпалери в Хмельницькому від компанії «Фабрика Інтер’єру», Ви кардинально зміните на краще навіть економічний варіант ремонту, погляд завжди буде спрямовуватися на яскраве зображення. Якість фотошпалер дозволяє приховати недосконалу поверхню стін, та зробити ексклюзивним інтер’єр кімнати.

Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення фресок і фотошпалер в Хмельницькому, за допомогою фотографій та зображень клієнтів, період виготовлення займає не більше 2-3 днів.

Доставка і оплата фресок і фотошпалер в Хмельницькому

Прикрасити власний інтер’єр тепер дуже легко, достатньо обрати зображення для фрески або фотошпалер, та звернутися до нас по телефону. Менеджери допоможуть обрати вірний розмір та відповідну текстуру, а також дадуть рекомендації щодо техніки нанесення виробів на стіни. Отримати готові фотошпалери або фрески в хмельницькому ви зможете протягом 2-х днів після їх виготовлення, кур’єрську службу та спосіб оплати ви обираєте самі.

Власне виробництво елементів декору, дозволяє підтримувати міжнародні стандарти якості та високий рівень екологічності продукції, фрески і фотошпалери від компанії «Фабрика інтер’єру» відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам України.

Обирайте якісні і оригінальні фотошпалери або фрески для Вашої кімнати!

Замовлення по телефону: (097)-567-62-22

 

Наші відділення в Україні