Фрески і фотошпалери у Чернігові – сучасне декорування стін

.

Примеры интерьеров

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

При розробці та оформленні інтер’єру своє кватири, кожен господар прагне створити затишок та особливу атмосферу, яка б відрізняла його оселю від сотні інших. Необов’язково йти складним шляхом, та витрачати безліч грошей на замовлення послуг дизайнера, адже можна придбати оригінальні фрески і фотошпалери, в Чернігові це досить популярний вид декорування.

Для замовлення по телефону, телефонуйте: (098) 956-57-77

Стильні ексклюзивні фрески для інтер’єру

Художнє традиційне декорування стін прийшло в сьогодення нашого суспільства, завдяки звичаям та культурі епохи Античності. Саме греки та римляни, були одними із перших, хто професійно почали використовувати навики розпису стін в соборах та монастирях. Сучасні технології дозволяють створювати неординарні візерунки в стилі: Хай-Тек, Готика, Ренесанс, Класицизм, Бароко та інші.

Послуги професійних дизайнерів та декоративні композиції можуть коштувати дуже дорого,тому ми пропонуємо звернути увагу на сучасні фрески та фотошпалери, Чернігів саме те місто де наша компанія «Фабрика Інтер’єру», багато років розробляє індивідуальні рішення для задоволення потреб клієнтів . Завдяки флізеліновій основі та високій якості полотна, створення фресок займає декілька днів, а процес нанесення виробу на стіни полегшений до мінімуму. Спеціалісти для створення фресок і фотошпалер в Чернігові використовують матеріали на основі волокнистої структури, після чого наносять пластичну речовину, створюючи відповідну фактуру.

Оригінальним рішенням для інтер’єру кімнати або офісу сміливо можна назвати фрески та фотошпалери, в Чернігові даний вид живопису та декору користується шаленою популярністю. Та навіть при високому попиті на продукцію, розпис стін завжди виглядає ексклюзивно, завдяки різноманітному стилю, фактурі та великій кількості зображень. Сучасна технологія створення креативного дизайну, дозволяє кардинально змінити простір, покращити освітлення та розширити невелику кімнату.

Оригінальні фотошпалери від виробника

Вартість фотошпалер невисока, порівняно з іншими дизайнерськими виробами, дана продукція здатна прикрасити новий ремонт, стати акцентом в дизайні інтер’єру, та прослужити власнику багато років. Компанія «Фабрика Інтер'єру» пропонує безліч моделей фресок і фотошпалер в Чернігові на флізеліновій основі, які легко наносяться на стіни, добре виглядають і зберігають первинну якість зображення.

Сучасні фрески і фотошпалери в Чернігові кардинально відрізняються від виробів за радянських часів, сьогодні це великий асортимент зображень та візерунків, висока якість матеріалів та їх безпека, а також нова технологія нанесення на стіни та стелі. Серед каталогу, ви можете знайти безліч фотошпалер різного розміру та фактури, також ми пропонуємо індивідуальний підхід, розробляючи продукт за допомогою особистих фотографій клієнтів.

Багато років ми задовольняємо попит в сфері декорування стін, підтримуючи високу якість продукції та пропонуючи лояльні ціні клієнтам. Серед каталогу зображень, можна знайти такі тематики сюжетів: абстракція, природа, бізнес, архітектура, спорт, хобі, люди та ін.

Доставка і оплата фресок і фотошпалер в Чернігові

Якщо Ви вирішили створити ексклюзивний дизайн кімнати або офісу за допомогою фотошпалер, ми пропонуємо тисячі варіантів зображень і креативні фактури, а також професійну консультацію майстра. Все що потрібно, це визначитися з розміром продукту, та зв'язатися з нами по телефону. Доставка будь-яких фресок і фотошпалер в Чернігові здійснюється протягом двох робочих днів. Ви можете обрати зручний спосіб оплати та доставки, за власним бажанням, обговоривши деталі замовлення з менеджером.

Компанія «Фабрика Інтер’єру» пропонує розробку ексклюзивних фресок и фотошпалер в Чернігові на основі фотографії або іншого зображення.

Раді бачити Вас, на сторінках нашого сайту!

Замовлення по телефону: (098) 956-57-77

 

Наші відділення в Україні