Фрески та фотошпалери Львів

Приклади інтер'єрів

 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img
 • img

Фотошпалери та фрески - яскраві акценти у вашому інтер'єрі

Зараз існує дуже багато стилів у яких можливо оформити інтер'єр будинку. Іноді використовується один з них, а іноді - їх суміш. Остаточний вибір стилю залежить від призначення приміщення і, звичайно ж, від смакових уподобань та фінансових можливостей його власника. Але, який би стиль ви не обрали завжди хочеться зробити його особливим, з родзинкою. Для цього використовуються різні дизайнерські прийоми або декоративні матеріали. І серед них можна знайти варіанти на будь-який смак відповідно до матеріальних можливостей. Найпростішим, але і найбільш ефективним є рішення використовувати в інтер'єрі фрески та фотошпалери, Львів є тим містом, в якому є з чого вибрати.

Для замовлення телефонуйте: (097) 567-62-22

Неймовірні фрески для розкішного інтер'єру

Фрески відомі людству ще з давніх часів. Вони представляють собою художній розпис стін. Величезні за розміром і неймовірні за своєю красою, фрески прикрашали величезні палаци, храми з неймовірно високими стелями, тощо. Працювали над ними кращі художники свого часу. Над кожною фрескою майстер працював дуже довго, за що отримував значну грошову винагороду від замовників.
Компанія «Фабрика Інтер'єрів» дає можливість замовити фрески у Львові за дуже привабливими цінами. Готовий шедевр не потрібно довго чекати, завдяки тому, що в своїй роботі ми використовуємо сучасні матеріали, новітні технології та обладнання від провідних європейських виробників.

У каталозі на сайті ви знайдете величезну кількість варіантів фресок від добре знайомої класики до більш сучасних сюжетів. Також у вас є можливість вибрати текстуру майбутнього виробу. Для більш зручного пошуку ми зробили класифікації ілюстрацій по епохах.
Звичайно, фрески у Львові краще використовувати в класичному стилі оформлення інтер'єру. Але погодьтесь, що буде дуже оригінально обіграти їх і у більш сучасному стилі. Такий прийом змусить подивитися на звичні речі по-новому і буде радувати око власника не один рік!

Реалістичні фотошпалери для незвичайного інтер'єру

Хтось дуже любить квіти, хтось не уявляє свого життя без моря, а хтось, була б його воля, провів би життя в осінньому лісі. Але коли немає можливості все це здійснити, а дуже хочеться, то на допомогу приходять фотошпалери Львів, широкий вибір яких у нашому каталозі не залишить жодного байдужим.

Фотошпалери (фотообої) є найбільш дешевим способом перетворити міську квартиру у джунглі, а глуху стіну в будинку зробити схожим на вікно в Париж. Це раніше при виникненні бажання купити фотошпалери у Львові доводилося вибирати один з трьох варіантів, а сьогодні їх настільки багато, що і розгубитися можна. Крім того, якість сучасних виробів набагато вища, ніж була 10-15 років тому.
Замовити фотошпалери у Львові дуже просто! Компанія «Фабрика Інтер'єрів» готова запропонувати масу варіантів на всі випадки життя. Крім готових фотографій, з якими ви можете ознайомитися за допомогою зручного каталогу, ми готові розглянути і ваші власні проекти.

Доставка і оплата замовлення у Львові

Якщо ви вирішили замовити фрески або фотошпалери у Львові тоді наша компанія до ваших послуг! Зателефонуйте за вказаним номером телефону і наші консультанти дадуть відповідь на ваші питання, підкажуть, порадять і допоможуть зробити остаточний вибір.

У процесі прийому замовлення також обумовлюються умови оплати і доставки готового виробу, які наші клієнти мають можливість вибрати самостійно. Остаточна вартість виробів залежить від розміру і складності, але все одно залишається найнижчою в Україні.

 

Наши отделения в Украине